į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos, straipsniai, komentarai
SOSTINĖS SAVIVALDYBĖ SKATINA KURTI BENDRIJAS – APMOKĖS STEIGIMO IŠLAIDAS IR KONSULTACIJAS (2016 08 18)

Siekdama pagelbėti vilniečiams, kurie nori efektyviau tvarkytis savo gyvenamąją aplinką, sostinės savivaldybė išplėtė konsultacijas ir pradėjo teikti finansinę paramą – kompensuoja naujų bendrijų registravimo išlaidas, kurios siekia apie 200 eurų. Taip Vilniaus daugiabučių namų gyventojai skatinami tapti tikrais savo namo šeimininkais.

 

„Įkūrus daugiabučio namo bendriją, gyventojai patys tampa atsakingi už savo namo priežiūrą, o iškilusias problemas racionaliau sprendžia kartu su savo kaimynais. Daugeliu atvejų gyventojai sutaupo, nes patys pasirenka paslaugas namui teikiančias įmones. Juk niekas, kaip tik patys žmonės, geriau nepasirūpins savo gyvenamąja aplinka. Labai skatiname tokį žmonių savarankiškumą, todėl pasirūpinome, kad vilniečiams bendrijas įsteigti būtų kuo paprasčiau ir tai gyventojams nekainuotų“, – sakė Vilniaus mero pavaduotojas Valdas Benkunskas.

plačiau
 
BENDRIJŲ KONSULTAVIMO PROJEKTAS VILNIEČIAMS (2016 08 02)

Laimėjusi konkursą IĮ "Ego sum" 2016 m. rugpjūčio 2 d. su Vilniaus miesto savivaldybės administracija pasirašė sutartį, pagal kurią Vilniaus daugiabučių namų savininkams teikiamos nemokamos konsultavimo steigiant ir įsteigus bendriją paslaugos.

 

Šiuo projektu siekiama paskatinti daugiabučių namų savininkus aktyviau patiems rūpintis savo bendrąja daline nuosavybe - namu, taip pat ugdyti žmonių pilietiškumą, geranoriškus bendruomenės santykius.

 

Sutartis galios vienerius metus, ji galės būti pratęsta dar du kartus tokiam pačiam laikotarpiui. 

 
 
<<  ankstesnis  10   11   12   13