į pradžią turinys susisiekite  
Apie mus

Individuali įmonė "Ego sum" įsteigta 2005 m. gegužės 23 d.
Įmonės savininkė Gintarė Janiškienė.


Pagrindinės įmonės veiklos sritys: konsultavimas, rinkodara ir komunikacija.

 

 

Konsultacijas daugiabučių gyvenamųjų namų valdymo klausimais įmonė teikia nuo 2015 m. balandžio 1 d. - pirmoji praktinė patirtis buvo sukaupta bendradarbiaujant su Daugiabučių namų savininkų bendrijų paslaugų teikėjų asociacija.

 

Laimėjusi konkursą IĮ "Ego sum" 2016 m. rugsėjo 2 d. pasirašė su Vilniaus miesto savivaldybe sutartį ir trejus metus teikė nemokamas konsultacinės pagalbos Vilniaus daugiabučių namų savininkams steigiant ir įsteigus bendriją paslaugas. Sutartis pasibaigė 2019 m. rugpjūčio 2 d.

 

Įmonė šiuo metu teikia mokamas konsultacijas daugiabučių gyvenamųjų ir komercinių pastatų bei individualių namų savininkų bendrijų steigimo ir administravimo (valdymo) klausimais, padeda parengti dokumentus. Konsultacijų kaina - nuo 30,00 Eur (detaliau apie kainodarą žr. dalyje "Paslaugos").

 

Informuojame, kad IĮ "Ego sum" nėra oficialiai įgaliota aiškinti įstatymų, Vyriausybės nutarimų ir kitų teisės aktų nuostatų, todėl įmonės specialistų šioje svetainėje ir kitaip teikiami paaiškinimai negali būti laikomi oficialiu teisės aktų išaiškinimu, o tik išsakyta nuomone savo kompetencijos ribose.

 

Klientų pateiktus ar registruose užsakytus jų asmens duomenis naudojame tikslu - tinkamai suteikti jiems jų užsakytas paslaugas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuorodų katalogas