į pradžią turinys susisiekite  
Apie mus » Ačiū!
 • Džiaugiuosi sudalyvavusi Jūsų surengtame seminare. Man davė daug naudos ne tik paskaita, bet ypač diskusijos ir praktiniai klausimai-atsakymai . Ačiū. 

Pagarbiai, 96-osios DNSB buhalterė
Grita Reikalaitė, 2018 02 09
 

 • Labai dekui. Taip malonu, kad gauname Jusu pagalba, sprendziant bendrijos problemas.

837 DNSB Pirmininke 
Natalja Asmolkova, 2018 02 09
 

 • Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Gintarei Janiškienei už ypač profesionalias ir visapusiškas konsultacijas daugiabučių namų savininkų bendrijos administravimo klausimais. Suteiktos konsultacijos buvo aiškios ir išsamios, jos vyko visus metus. Taipogi norėčiau pasakyti AČIŪ už nuoširdų bei malonų bendravimą ir palinkėti Gintarei Janiškienei sėkmės darbuose.

801-osios DNSB Revizijos komisijos narė

Silva Rimšelienė, 2018 02 08

 

 • Ačiū Jums už pagalbą ir rūpestį.

Armandas, 2017 12 01

 • Esu širdingai dėkinga p. Gintare už Jūsų pagalbą sprendžiant Bendrijos klausimus. Informaciją suteikėte labai aiškiai ir konkrečiai. Žaviuosi Jūsų žinių gausa, atsakymą turite į kiekvieną klausimą. Jūs šaunuolė!!!

Ieva Marija Bagdanavičienė, bendrijos pirmininkė, 2017 11 16

 

 • Norėjau išreikšti nuoširdžią padėką ir didelį AČIŪ Gintarei iš "bendrijų konsultavimo". Viską paaiškino, į visus klausimus atsakė, padėjo susigaudyti tarp daugybės įstatymų ir jų niuansų. Dėkoju savivaldybei, kad finansuoja tokios paslaugos teikimą bendrijoms nemokamai.

Rasa Krisiūnaitė-Levchenko, bendrijos pirmininkė, 2017 10 02

 

 • Malonu pasidžiaugti, kad konsultacijas steigiant ir įsteigus bendrijas teikia puiki projekto vadovė Gintarė Janiškienė. Visada patars elektroniniais laiškais, parašius adresu apiebendrija@gmail.com, telefoniniais pokalbiais ar susitikus asmeniškai, pakvies į organizuojamus seminarus Vilniaus m. Savivaldybėje. Puikiai bendrauja su interesantais, dalykiškai pataria sprendžiant įvairius su bendrijos veikla susijusius klausimus. Tai gerai įstatymus išmanantis ir situacijas suvaldyti gebantis specialistas. Linkiu sėkmingai darbuotis ir ateityje, nes Jūs reikalingi žmonėms, kurie nori demokratiškai ir draugiškai gyventi bei tvarkytis savo įkurtose ar kuriamose bendrijose.

Rasa Dasevičienė, bendrijos narė, 2017 06 06

 

 • ...labai ačiū už greitą atsakymą.

Nijolė, 2017 05 18

 

 • Ačiū už puikią konsultaciją ir išsamius laiškus.

Ramūnas, 2017 05 09

 

 • Labai ačiū už pagalbą.

Audrys Varnelė, bendrijos narys, 2017 04 18

 

 • Miela Gintare, labai dėkoju už operatyvumą, geranoriškumą, profesionalumą, tikslumą. Visus dokumentus kruopščiai nagrinėsiu jau kitą savaitę. O šiandien - PUIKIŲ artėjančių ŠVENČIŲ JUMS IR JŪSŲ ARTIMIESIEMS! Būkite sveika ir tegu visi aplink jus esantys žino, kad svarbiausia gyvenime yra žinoti, kas yra svarbiausia gyvenime... :)

Svetlana, bendrijos pirmininkė, 2017 04 14

 • Labai norėčiau padėkoti Gintarei už labai profesionalų ir kokybišką darbo atlikimą. Nors situacija, mano atžvilgiu buvo kebli ir sudėtinga, Gintarė ją be problemų išsprendė ir profesionaliai paaiškino visas bendrijos steigimo subtilybes. Nuoširdus ir malonus bendravimas dar prideda didžiulį pliusą prie jos ir taip aukšto profesionalumo. Seniai nesu gavusi tokios išsamios konsultacijos. Labai labai ačiū, Gintarei už nuostabų darbą. Būtinai rekomenduosiu ir kitiems.

Sigita, bendrijos pirmininkė, 2017 02 22