į pradžią turinys susisiekite  
Apie mus » Ačiū!

Norėjau išreikšti nuoširdžią padėką ir didelį AČIŪ Gintarei iš "bendrijų konsultavimo". Viską paaiškino, į visus klausimus atsakė, padėjo susigaudyti tarp daugybės įstatymų ir jų niuansų. Dėkoju savivaldybei, kad finansuoja tokios paslaugos teikimą bendrijoms nemokamai.

 

Bendrijos pirmininkė

Rasa Krisiūnaitė-Levchenko, 2017 10 02

 

 

Malonu pasidžiaugti, kad konsultacijas steigiant ir įsteigus bendrijas teikia puiki projekto vadovė Gintarė Janiškienė. Visada patars elektroniniais laiškais, parašius adresu apiebendrija@gmail.com, telefoniniais pokalbiais ar susitikus asmeniškai, pakvies į organizuojamus seminarus Vilniaus m. Savivaldybėje. Puikiai bendrauja su interesantais, dalykiškai pataria sprendžiant įvairius su bendrijos veikla susijusius klausimus. Tai gerai įstatymus išmanantis ir situacijas suvaldyti gebantis specialistas. 

 

Linkiu sėkmingai darbuotis ir ateityje, nes Jūs reikalingi žmonėms, kurie nori demokratiškai ir draugiškai gyventi bei tvarkytis savo įkurtose ar kuriamose bendrijose.

 

Rasa Dasevičienė, 2017 06 06

 

 

...labai ačiū už greitą atsakymą.

 

Nijolė, 2017 05 18

 

Ačiū už puikią konsultaciją ir išsamius laiškus.

 

Ramūnas, 2017 05 09

 

Labai ačiū už pagalbą.

 

Audrys Varnelė, 2017 04 18

 

Miela Gintare, labai dėkoju už operatyvumą, geranoriškumą, profesionalumą, tikslumą. Visus dokumentus kruopščiai nagrinėsiu jau kitą savaitę. O šiandien - PUIKIŲ artėjančių ŠVENČIŲ JUMS IR JŪSŲ ARTIMIESIEMS! Būkite sveika ir tegu visi aplink jus esantys žino, kad svarbiausia gyvenime yra žinoti, kas yra svarbiausia gyvenime... :)

Svetlana, 2017 04 14

 

Labai norėčiau padėkoti Gintarei už labai profesionalų ir kokybišką darbo atlikimą. Nors situacija, mano atžvilgiu buvo kebli ir sudėtinga, Gintarė ją be problemų išsprendė ir profesionaliai paaiškino visas bendrijos steigimo subtilybes. Nuoširdus ir malonus bendravimas dar prideda didžiulį pliusą prie jos ir taip aukšto profesionalumo. Seniai nesu gavusi tokios išsamios konsultacijos. Labai labai ačiū, Gintarei už nuostabų darbą. Būtinai rekomenduosiu ir kitiems.

 

Sigita, 2017 02 22