į pradžią turinys susisiekite  
Patarimai ir komentarai BENDRIJŲ NARIAMS
BENDRIJOSE PAGRINDINĖ PROBLEMA - ŽEMĖS KLAUSIMAS? (2016 08 08)

Anot Šiaulių apskrities ir miesto daugiabučių namų savininkų bendrijų asociacijos vadovo Liudo Ramanausko, pagrindinė problema, su kuria susiduria daugiabučių namų bendrijos – žemės klausimas. Kaip rašoma www.snaujienos.lt publikuotame straipsnyje net ir geros žmonių iniciatyvos, jeigu jos įgyvendintos be savivaldybės pritarimo, gali būti baudžiamos.

 

Savivaliauti, žinoma, negalima, bet norime atkreipti dėmesį į tai, kad bendrijos yra juridiniai asmenys, kurie gali išsinuomoti žemės sklypus, ir kad Vilniaus savivaldybėje tokių atvejų tikrai yra. Apie konkretų pavyzdį galima paskaityti čia.

 
 
GAVOTE DIDESNĘ NEI ĮPRASTAI SĄSKAITĄ? VERTA PASIDOMĖTI, KODĖL (2016 08 08)

Telšių daugiabučio namo gyventojų patirtis rodo, kad didesnių nei įprastai sąskaitų iš karto apmokėti nereikėtų. Kaip rašoma tzinios.lt portale paskelbtame straipsnyje, nustebę, kodėl gegužės mėnesį už "gyvatuką" buvo priskaičiuota didesnė suma, kaimynai sušaukė susirinkimą, pasitarė ir ėmė ieškoti paaiškinimo.

plačiau
 
DAUGIABUČIO LAIPTINĖ GALI VIRSTI PAVEIKSLŲ GALERIJA (2016 08 04)

Visiems maloniau namo grįžti švara ir gėlėmis kvepiančia laiptine, o jeigu joje dar ir paveikslai arba meniškos nuotraukos iškabintos - tai ir ir pats gali pasigrožėti, ir svečiams parodyti. Kodėl gi ne? Jeigu kaimynai susitaria ir neprieštarauja ir jeigu autorius sutinka, kopimas laiptais gali virsti kultūrine atgaiva po darbo pailsusiai sielai. Panevėžiečių patirtis įkvepianti - apie tai galite paskaityti portale sekunde.lt publikuotame straipsnyje.

 
 
BŪKITE BUDRŪS - SUKČIAI KĖSINASI IR Į BENDRIJŲ TURTĄ (2016 08 02)

Bendrijų pirmininkai ir buhalteriai šių metų sausį dalijosi informacija apie telefonu jiems skambinusius neaiškius asmenis, melagingais pokalbiais bandžiusius išgauti banko sąskaitų numerius ir panašius duomenis, o liepos mėnesį sukčiai vėl ėmė atakuoti bendrijas.

plačiau
 
KAIP ADMINISTRATORIUS TURI PERDUOTI NAMĄ BENDRIJAI (2016 08 02)

Perduodamas namą valdyti bendrijai, administratorius privalo:

1. per 30 dienų nuo administravimo pabaigos pateikti savivaldybei, patalpų savininkams ir perimantiems namo valdymą su namu susijusios veiklos ataskaitą;

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4