į pradžią turinys susisiekite  
Reklama svetainėje

IĮ "Ego sum" teikia konsultacinės pagalbos daugiabučių namų savininkams steigiant ir įsteigus bendriją paslaugas ir viešai pateikia daug naudingos informacijos apie bendrijų steigimą ir valdymą. Šios interneto svetainės auditorija - daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkai. Susidomėjimas didelis ir nuolat auga. Unikalių svetainės lankytojų nuo 900 per pirmą veiklos mėnesį išaugo iki vidutiniškai 3000 unikalių lankytojų per mėnesį.

 

Tai, kad Vilniaus miesto savivaldybė kompensuoja bendrijų steigimo išlaidas, žmones ypač skatina imtis iniciatyvos, o steigiantiems ir jau įsteigusiems bendrijas žmonėms aktualu ir tai, kas gali teikti jiems įvairias paslaugas. 

 

Bendrijų pirmininkų prašymai rekomenduoti jiems paslaugų teikėjus paskatino sukurti šioje interneto svetainėje erdvę, kurioje paslaugų bendrijoms teikėjai patys galėtų prisistatyti, o žmonės galėtų patys juos pasirinkti ir tiesiogiai susisiekti.

 

Jeigu jūs teikiate paslaugas, aktualias ir daugiabučių namų savininkų bendrijoms, galite jiems prisistatyti tiesiog čia - interneto svetainėje www.bendrijukonsultavimas.lt.

 

Pateikite (atsiųskite el. paštu apiebendrija@gmail.com)

trumpą tekstą apie save (pavadinimas, paslaugų aprašymas iki 5 sakinių, kontaktai),

nurodydami, kurioje rubrikoje pagal paslaugų pobūdį norėtumėte prisistatyti

 ir

mes jį įkelsime ir talpinsime šioje interneto svetainėje iki 2018 08 01

NEMOKAMAI.

 

Reklaminė medžiaga, kurią pateiksite, turi būti parengta laikantis duomenų apsaugą, reklamą ir viešinimą reglamentuojančių teisės aktų.

 

Jeigu jus sudomino reklamos galimybės interneto svetainėje www.bendrijukonsultavimas.lt,

skambinkite mums tel. 8686 30484 arba parašykite el. paštu apiebendrija@gmail.com.